Google da Üst Sıralara Çıkın

Google’da üst sıralara çıkmak oldukça kolay görünen bir iş gibi dursa da aslında hiçte göründüğü gibi olmadığını siz değerli ziyaretçilerimize söylemek isterim, örneğin bir web siteniz var diyelim ve googleda ilk sayfada çıkmak istiyorsunuz ve ne yapmanız gerektiği konusunda bir fikriniz yok,  öncelikle şunu belirtmekte fayda görüyorum google da üst sıralara çıkmak için program aradıysanız boşuna aramayın çünkü program gibi işlerle yapılan bir iş değildir.

Seo firması ile anlaşma sağlanarak yapabilirsiniz veya kendi araştırmalarınız sonucu yapabilirsiniz fakat oldukça riskli bir durumdur sitenize zarar verebilirsiniz. Google da üst sıralara çıkma ücreti ortalama aynıdır, backlink paketleri ile başlangıç yapıp sitenizin kalitesini arttırabilirsiniz.

Örneğin bir seo paketi almak istediniz ve bu paketin içerisindeki işlemleri bir bir uyguladık sitenizde belirttiğiniz kelimelerde gözle görülür bir yükselme olacağını göreceksiniz. Her zaman işi bilene bırakmak gerektiği vurgularım google optimizasyonu da bu şekildedir eğer yanlış işlem yaparsanız siteniz zarar görür ve işi bilen birisine teslim edeceğiniz zaman siteniz zirveyi görür.