Googleda Üst Sıralara Nasıl Çıkılır?

Öncelikle google amca bize der ki. Google da üst sıralara çıkmak için organik yolları kullan . Bu cümleden organik hitin önemini biraz olsun anlamışsınızdır. Zira google yapay zekadır ve basit hit artırma yöntemlerinizi yemeyecektir. Google ın yapay zekası sitelerinizde özgünlüğe önem vermektedir ve site içeriğinin %100 özgün olması, sizin için artı bir değerdir. Google ın örümcek adı verilen yazılımları sitelerinizi dolaşarak kriterlerine göre puan vererek, sitenizin kalitesini belirler. Google ın site analiz algoritmalarını kimse bilmemektedir ve Google 200 den fazla kritere göre değerlendirme yapmaktadır.

Bu yüzden hiç kimse Sizi google da 1.sıraya yerleştireceğim şeklinde garanti vermemelidir. Google de üst seviyelere çıkmanız mümkündür, fakat birinci sıraya yükseltmenin garantisini veren kişiler, genellikle dolandırıcı kimselerdir. Bu dolandırıcıların dışında işini layıkıyla yapan kaliteli kişiler ve şirketlerde mevcuttur. Organik hit kazanmanıza yardımcı olan SEO uzmanları, sitenizi birinci sıraya yükseltemese de iyi bir yere sahip olmanızı sağlayabilir. Sitenizi güvenilir ve uzman bir SEO uzmanına teslim edebilir ve organik hit kasabilirsiniz.

Ayrıca seo çalışmaları kapsamında satın alacağınız backlink paketleri sayesinde sitenizin kalitesi ve değeri de artacaktır. Profesyonel anlamda işini yapan SEO uzmanları, anahtar kelime optimizasyonlarını dikkatli bir şekilde yaparak, sitenizi doğru ve hızlı bir şekilde değerlenmesine yardımcı olur. Arama motorlarında sitenizin hit hacmini genişletmek istiyorsanız, anahtar kelime seçimlerinde çok dikkatli olmanız gerekir. Domain satın alırken dahi dikkat etmeniz gereken bir konu olan Anahtar kelime optimizasyonları, kaliteli hit çekmenizde ki en önemli olaylardan biridir.