SEO uygulamaları içerisinde en etkili sonuçlardan birisi de tanıtım yazısı ile elde edilmektedir. Sitenizin ilgili olduğu alan ile bağdaşan bir internet sitesinde yayınlatacağınız yazılar ile sitenizin ziyaret oranını artırabilirsiniz. Bu da doğal olarak müşterilerinizin ve kazançlarınızın artması anlamına gelecektir. Örneğin güzellik ürünleri satışı yapıyorsanız itibar gören bir kadın ve güzellik sitelerinden birisinde tanıtım yazısı yayınlatabilir ve böylelikle sitenize potansiyel müşteri adaylarının yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.
Tanıtım yazısı bu kadar önemli bir konu olmakla birlikte dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar da bulunmaktadır. İşte firmamızın önemli üzerinde durduğu bu hususları yazımızda sizler için derledik.
Yüksek Trafik Sayısına Sahip Siteler
Tanıtım yazısı yayınlayan yerler için bir araştırma yapmanız son derece önemlidir. Zira tanıtım yazınızın olabildiğince geniş bir kitleye ulaşacak olması sizler için son derece önemlidir. Eğer bu yazıyı kimse okumaz ise hiçbir kazanç elde edemeyeceğiniz bariz bir şekilde ortadadır.
İşte bu konunun önemine vakıf olan firmamız alanınızla ilgili yüksek tıklanma oranlarına sahip siteleri sizlere sunmaktadır. Böylelikle yayınlamış olduğunuz yazılarınız çok kısa süre içerisinde geniş bir kitleye ulaşacaktır.
Alanınızla İlgili Bir Site
Tanıtım yazısı yayınlatırken dikkat edilecek hususların başında alanınızla ilgili olması gelmelidir. Böylelikle ziyaretçilerin dikkatini çekebilmek daha kolay olacaktır. Örneğin kadınlara hitap eden sitenizi gidip de erkeklerin yoğun ilgi gösterdiği sitelerde tanıtmamalısınız. Bu durumda yapacağınız masraflar ve gireceğiniz zahmetler boşa gidecektir.
Firmamız da bu konuda sizlere yol gösterici olacak ve alanınızla ilgili en çok tıklanma oranına sahip sitelere yönlendirme yapacaktır. Dolayısıyla da emeğiniz ve paranız en iyi şekilde değerlendirilmiş olacaktır.
Tanıtımın Doğal Olması
Tanıtım yazılarının salt reklamlardan farkı doğallık içermeleridir. Aslında ziyaretçilere bilgi vererek kendi istekleri ile sizin sitenize yönlenmelerini sağlamanın adı tanıtım yazısı olmaktadır. Bu kapsamda insanları zorlayacak bir şekilde tanıtım yazılarından kaçınılmalıdır. Bir diğer önemli olan husus ise güvenilir olmaktır. Bu kapsamda tanıtım yapan sitenin güvenilir olmaması ve itibar görmesi gereklidir. Tüm bunlar firmamızın sizlere sunmuş olduğu önemli hizmetlerdendir.

Tanıtım Yazısı Yayınlatmak Neden Önemli?
Yukarıda saymış olduğumuz hususların tamamı aslında tanıtım yazısının önemine dikkat çekmektedir. Ancak bunlar haricinde bir tanesi de vardır ki bu da backlinktir. SEO yöntemlerinden birisi olan backlink tıklanma oranı yüksek olan sitelerden link bağlantısı almak anlamına gelmektedir. İşte tanıtım yazısı ile sizler de yüksek trafik elde eden sitelerden kendi sitenize link yönlendirmesi alabilirsiniz. Bu sizin arama motorlarında üst sıralarda görünmenize de katkıda bulunacaktır.
Tanıtım Yazısı Yayınlatmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?
Sizler de sitenizin daha popüler olması ve daha fazla ziyaretçi çekmesi için tanıtım yazısı yayınlatabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Personellerimiz taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı bir arada değerlendirerek sizlere uygun seçenekleri masaya yatıracaktır. Böylelikle sizler de uygun gördüğünüz bir sitede yayınlatılmak üzere tanıtım yazınızı bizlere iletebilirsiniz. Ardından ise en kısa süre içerisinde yazınız ilgili sitede yayınlanacak ve yazı içerisinde sitenize de yönlendirmede bulunulacaktır.
Yayınlama Süresi
Tanıtım yazınızın ne kadar sürede kalacağına sizler karar verebilirsiniz. Eğer geçici bir proje ya da ürün hakkında tanıtım yazısı hazırlıyorsanız bu süre kadar yazınız yayında kalabilir. Böylelikle amacınıza ulaşmanız daha kolay olacaktır.
SEO uygulamalarına son derece hakim olan firmamız bu alanda yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Başarılı ve güvenilir bir kadroya sahip olan firmamızı tercih ederek sizler de pişmanlık yaşamayacaksınız. Böylelikle yatırımlarınızın karşılığını kısa süre içerisinde alabileceksiniz.
Zirve SEO danışmanlık firması olarak sizleri de aramızda görmek bizleri memnun edecektir. Tanıtım yazısı yayınlatıp istediği başarıya kısa bir süre içerisinde ulaşan müşterilerimiz gibi sizler de amacınıza ulaşacak ve gelirlerinizde artış sağlayabileceksiniz. O halde daha fazla vakit kaybetmeden ve tereddüt etmeden firmamız ile iletişime geçmenizi sizlere tavsiye ederiz.
Anlık Destek Hizmeti
Firmamız aracılığıyla tanıtım yazısı yayınlatmak istemeniz durumunda her aşamada destek alabilmeniz mümkündür. Bu kapsamda gerek yazı yayınlanmadan önce gerekse de yazı yayında iken her türlü desteği alabilirsiniz. Böylelikle anlık olarak taleplerinizi iletebilmeniz de mümkün olacaktır.
Tüm bu ayrıcalıklara sahip olmak için bizleri aramanızı ya da mail atmanızı sizlere tavsiye ediyoruz. Biran evvel etkilerini görmek için sizleri de aramızda görmek istediğimizi belirtmeliyiz. Tanıtım yazısı yayınlayan siteler arasında en iyilerini firmamız aracılığıyla bulabileceksiniz. Bu da tıklanma oranlarınızı ve elde ettiğiniz gelirleri doğrudan olumlu etkileyecektir.